GÜNCEL

İnce ilk yorum

Seçimlere 2 gün kala yarıştan çekilen Muharrem ince seçimde tam bir hezimet yaşadı Memleket Partisine her evden 1 oy istemişti ama Memleket partisi 1 vekil bile çıkaramadı ve seçimlerden sonra Muharrem ince sessizliğini bozdu

İnce ilk yorum

Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilen Muharrem İnce, seçimlerin sonuçlanmasının ardından ilk paylaşımını yaptı Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, adaylıktan çekildiğini açıklamıştı.

İnce seçimlerin sonuçlarının açıklanmasının ardından ilk açıklamasını yaptı İnce, "Bu son 45 günde gördüklerimi, 45 senede görmedim. 45 gündür itibar suikastı yapıyorlar. Adaylıktan çekiliyorum. Türkiye'ye üçüncü seçenek önerdim. Bir kanal açmaya çalıştım. Bu kanalı başaramadık. Bahaneleri kalmasın." demişti.

İNCE'DEN SEÇİM SONRASI İLK PAYLAŞIM

Cumhurbaşkanı adaylığından çekilen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, 14 Mayıs seçimlerinin ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu Partililere seslenen İnce, "Gençler, evlatlarım, biz 'Umutsuz durumlar yoktur. Umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.' diyen Mustafa Kemal Atatürk'ün yolundan gidenleriz.

MUHARREM İNCE VEKİL ÇIKARAMAYINCA SEÇMENİNE TESELLİ VERDİ

Kendinizi üzmeyin, asla umutsuzluğa kapılmayın. Umut her zaman vardır." ifadelerini kullandı Muharrem İnce'nin partisi Memleket Partisi'nin oy oranı ise 0,92'de kaldı. Böylece İnce'nin partisi Meclis'e giremedi.

 

YöneticiYönetici