GÜNCEL

Thy gurbetçileri düşündü

Avrupa'da yaşayan Gurbetçilere Türk hava yollarından çok güzel bir haber geldi 18 Mayıs - 21 Mayıs 2023 tarihleri arasında önemli bir indirim uygulanacak

Thy gurbetçileri düşündü

Türk Hava Yollarından Gurbetçilere indirim kampanyasının detayları ve indirim tutarı belli oldu işte Kampanya Kural ve Koşulları Kampanya 18 Mayıs - 21 Mayıs 2023 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 18 Mayıs - 30 Eylül 2023 arasında olan biletler için geçerlidir Kampanya gidiş dönüş ekonomi kabin ücret sınıflarında geçerlidir.

%25  İNDİRİM UYGULANACAK

Kampanya aynı rezervasyon numarası altında en az 3 yolcu bulunması durumunda uygulanacaktır. Yolcular arasında bebek olması durumunda en az 4 yolcu olması gerekmektedir.

Aynı rezervasyon numarası altında en fazla 9 yolcu bulunabilir Rezervasyon yapıldıktan sonra 1 gün içerisinde biletleme yapılmalıdır Kampanya kapsamında alınan biletlerde değişiklik, iade ve iptal durumunda ücret sınıfı kuralları geçerlidir.

Kampanya kapsamında uygulanacak %25 indirime vergi ve harçlar dahil değildir İlgili kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Türk Hava Yolları codeshare seferlerde, Star Alliance partner hava yolları uçuşlarında geçerli değildir.

Kampanya kapsamında sınırlı sayıda koltuk sunulmaktadır.

Kampanya grup rezervasyonları için geçerli değildir Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

YöneticiYönetici