KÜLTÜR - SANAT

Akpınar itiraf etti

Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan hakkında geçmişte skandal ifadeler kullanan Metin Akpınar resmen 360 derece döndü ve herkesi şaşırtan bir açıklama yaptı

Akpınar itiraf etti

Ünlü oyuncu Metin Akpınar, 14 Mayıs’ta yapılan ve 28 Mayıs'ta yapılacak seçimlere ilişkin dikkat çeken bir yorumda bulundu. Akpınar'ın sözleri sosyal medyayı salladı.

Ünlü oyuncu Metin Akpınar katıldığı Youtube kanalında Cumhur İttifakı ve Başkan Erdoğan'ın farkla önde bitirdiği 14 Mayıs seçimleriyle ilgili gündem olan sözler sarf etti Akpınar'ın Erdoğan sözleri sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

Baba metaforunun en net Erdoğan'da görüldüğünü belirten Akpınar şöyle konuştu Seçmenin ideolojisini etkileyecek bir çalışma yapılamadı bunun neticesinde de gene lidere yönelen, ona sığınan, alışık olduğu baba metaforunun da etrafında birleşmeye neden oldu.

ÇOK KONUŞULACAK ERDOĞAN İTİRAFI GELDİ

11 ilde büyük bir yıkım oldu. Bu şehirleri tekrar ayağa kaldırabilecek kişinin Recep Tayyip Erdoğan ve ekibinin yapabileceği inancı oluştu. Çünkü o bölgede hemen inşaat çalışmaları başladı. Millet İttifakı depremzedelere sadece vaat veriyordu. İktidar orada çalışmalara çoktan başlamıştı. Oylarını iktidara vermeleri gayet normal Bükemediğin bileği öpeceksin. Başka çaresi yok...

YöneticiYönetici