EĞİTİM

Belediye çalışanlarına entegre yönetim eğitimi

Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği ile Vatandaş Memnuniyeti Yönetim Sistemi eğitimi verildi.

Belediye çalışanlarına entegre yönetim eğitimi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nde Türk Standartları Enstitüsü tarafından belgelendirilmiş Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği ile Vatandaş Memnuniyeti Yönetim Sistemi uygulanmaktadır.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği, vatandaş memnuniyeti konularının kendileri için son derece önemli olduğunu belirterek, “Vatandaşa sunduğu hizmetlerde farkını ortaya koyan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, yerel yönetim alanındaki faaliyetlerini sürdürerek geliştirmek için çalışanlarının yetkinliğini destekleyici eğitimlerine devam edecektir.’’dedi.

Ayrıca küresel eğilim ve değişimleri kurum çalışmalarına yansıtmak için de Avrupa Kalite Yönetimi Vakfının (EFQM)  Modeli de uygulanmakta olup, 2020 yılında 5 yıldız alınmıştır. Çalışanların entegre yönetim sistemlerini tüm faaliyetlerine aktarmasını ve içselleştirmesini güvence altına almak amacıyla her yıl  düzenli olarak eğitimleri verilmektedir.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görev yapan Eğitmen tarafından, 1164 çalışana yönelik olarak Entegre Yönetim Sistemleri uygulamalarındaki güncellemelerin de dâhil edildiği EYS Temel Farkındalık Eğitimi verilmiştir.

YöneticiYönetici