YEREL

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin Web Sitesi Yenilendi.

5 milyon defa tıklanan belediyenin resmi internet sitesinin arayüzünü baştan aşağı yenilenerek mobil uyumlu hale getirdi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin Web Sitesi Yenilendi.

 Sakarya Büyükşehir Belediyesi vatandaşların belediye ve faaliyetleri ile ilgili bilgilere kolay ulaşabilmesini sağlamak amacıyla mobil uyumlu hale getirilen resmi web sitesinin arayüzü de büyük bir dönüşüme uğradı.Yeni tasarımıyla büyük beğeni topladı.

Web sitesinin en üst kısmında kullanıcıyı karşılayan video haberler, siteye sosyal medya havası katıyor ve bilgiye ulaşımı kolaylaştırıyor.

 Teknolojik alanlarda yaptığı yenilikler haberler, ihale duyuruları, günlük duyurular, bugün vefat edenler, kent rehberi, kültür ve sanat etkinlikleri, nöbetçi eczaneler, sağlık hizmetleri, hizmet birimleri ve bilgi edinme sayfalarınaerişim kolaylaşmış olup, arayüzü de daha sade ve pratik hale gelmesi ve video özelliğinin olması öne çıkıyor.

Görsel ve fonksiyonel açıdan modern bir görünüme sahip olan yeni site; Sakarya ile ilgili fotoğraf ve videolarla da kullanıcı dostu özelliğe kavuşturuldu.Site, uyumlu altyapısı sayesinde cep telefonu ve tabletlerde sağladığı kolay kullanım ile de göze çarpıyor.

 

 

YöneticiYönetici