MAGAZİN

Tamirane Akasya sahnesinde bu hafta

4 Kasım Cuma akşamı Esra Güner, 5 Kasım Cumartesi akşamı ise Burcu Durmaz güçlü performanslarıyla müzikseverlerle buluşuyor!

Tamirane Akasya sahnesinde bu hafta

Anadolu yakasının sevilen sahnesi Tamirane Akasya her hafta birbirinden değerli isimleri sahnesinde ağırlamaya devam ediyor. Güçlü sesi ve canlı performansıyla dinleyenlerin beğenisini toplayan Esra Güner 4 Kasım Cuma akşamı, kendi şarkılarının yanı sıra sevilen şarkıları yorumladığı canlı performansıyla adından söz ettiren Burcu Durmaz, Sezen Aksu şarkılarını yorumladığı “Söz Müzik; Sezen Aksu” projesiyle 5 Kasım Cumartesi akşamı Tamirane Akasya sahnesinde müzikseverlerle buluşuyor. 
Esra Güner // 4 Kasım Cuma – 22.00  // TAMİRANE AKASYA
İlk olarak 2010 yılında 90’lı yılların sevilen ismi Ah Canım Ahmet ile ortak çalışması “Buruk Veda” ile adını duyuran genç sanatçı Esra Güner, güçlü sesi ve canlı performansıyla dinleyicilerin beğenisini kazandı. 2020 yılında sözü müziği kendine ait teklisi ''Rainy Day''i ve son olarak da geçtiğimiz Eylül ayında Sezen Aksu’nun unutulmaz şarkısı “Kaderim”i yeniden yorumlayarak müzikseverlerle paylaşan Esra Güner, 4 Kasım Cuma akşamı enerjisi yüksek canlı performansıyla Tamirane Akasya sahnesine konuk olacak. 
Tarih: 4 Kasım 2022, Cuma
Yer: Tamirane Akasya
Saat: 22:00

Burcu Durmaz “Söz Müzik; Sezen Aksu” // 5 Kasım Cumartesi – 22.00 // TAMİRANE AKASYA
Küçük yaşlarda başladığı müzik eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Opera Bölümü’nde tamamlayan, Damdaki Kemancı, Carmen, Aşk İksiri gibi sevilen müzikallerde başrol ve yan rollerde görev alan yetenekli sanatçı Burcu Durmaz, kendi şarkılarının yanı sıra sevilen şarkıları yorumladığı canlı performanslarıyla da adından söz ettiriyor. Bugüne kadar Nükhet Duru, Şebnem Ferah gibi güçlü seslerin yanı sıra dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say’ın projelerinde sahne alan Burcu Durmaz, 5 Kasım Cumartesi akşamı “Söz-Müzik Sezen Aksu” adını verdiği canlı performans projesiyle Tamirane misafirlerini tüm duyguları paylaşmaya ve hep bir ağızdan şarkı söylemeye Tamirane Akasya sahnesine davet ediyor. 
Tarih: 5 Kasım 2022, Cumartesi
Yer: Tamirane Akasya
Dünya mutfağından farklı lezzetleri en özel şekilde hazırlayan, açıldığı günden bu yana misafirlerine kaliteli, keyifli ve rahat bir eğlence deneyimi sunan Tamirane’de hem lezzetli ve taze yemeklerin hem iyi müziğin tadını çıkarmak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

YöneticiYönetici