YEREL

TeknoTarım'da Manisa standına büyük ilgi

Tarımsal ve kırsal kalkınmaya yönelik proje ve destekleriyle üreticinin yanında yer alan Manisa Büyükşehir Belediyesi, TeknoTarım’22'de açtığı stant ile bir yandan Manisa protokolünü ağırlarken, diğer yandan ziyaretçilerin de ilgi odağı oldu.

TeknoTarım'da Manisa standına büyük ilgi

 TeknoTarım’22 Manisa 16. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda Manisa Büyükşehir Belediyesi de stant açarak, tarımsal ve kırsal kalkınmaya yönelik çalışmalarını fuar ziyaretçileriyle paylaşıyor.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün başta olmak üzere, protokol üyelerini ağırlayan Büyükşehir standı, fuarın ikinci gününde de ziyaretçilerin ilgi odağı haline geldi.

Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından ağırlanan ziyaretçilere, kuru üzüm ve çiftçilerin zirai ilaçlama esnasında kimyasal maddeye maruz kalmamaları için ilaçlama faaliyetleri sırasında kullanmaları amacıyla maske, gözlük ve tulumdan oluşan set hediye ediliyor.

Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta, Manisa'nın en önemli organizasyonlarından biri olan Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda stant açarak, yapılan hizmetleri ve projeleri ziyaretçilerle paylaştıklarını belirterek, ″Fuar ziyaretçilerinin ilgisi oldukça fazla, bu da bizleri mutlu ediyor. Başkanımız Sayın Cengiz Ergün öncülüğünde üreticimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Tüm hemşehrilerimizi Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi’ndeki Manisa 16. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na ve fuarda yer alan standımıza davet ediyorum” diye konuştu.

 

YöneticiYönetici